| Vormholte & snijkanten | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
|---|---|
| insnoeringsplaat | ingevoerd JAPAN materiële DC53, Thermische behandeling aan HRC62 |
| Het Deflashing van eenheid en maskermateriaal | Hoog - de legering van het kwaliteitsaluminium 6061# |
| Het Deflashing van randen | binnen uiterst klein gat voor de luchtkoelings flessen, verzeker het het deflashing stabieler en vlo |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Fietstijd | 21.6 s |
|---|---|
| Productie | 16000 stuks per dag |
| Het ontwerp van de lagen | Dubbellaagontwerp |
| Schimmelmateriaal | P20, 2316, S136H, Aluminium met beryllium koper. |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Toepassing | IBC-tank, IBC-container |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht (kN) | 2200 |
| Output (kg/u) Grootte | 500 kg/u |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Laag van IBC-tank | enige laag, dubbele laag, drievoudige beschikbare laag |
| Dubbel halsontwerp | voortaan kunt u enkel in overkant veranderen, is het als een vrij vervangstuk. |
|---|---|
| Vormholte & snijkanten | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
| insnoeringsplaat | ingevoerd JAPAN materiële DC53, Thermische behandeling aan HRC62 |
| Het Deflashing van eenheid en maskermateriaal | Hoog - de legering van het kwaliteitsaluminium 6061# |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |