| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Max.Bottle Hoogte | 140 mm |
| Max.Bottle Diameter | 300 mm |
| Flessenvolume | 250 ml |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Specificatie | ABLD100 |
|---|---|
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk te werken |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gepersonaliseerd logo | - Ja, dat klopt. |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
| Mankracht vereist | exploitant 1~2 |
| ingenieursdienst | Ingenieurs kunnen naar de fabriek van de klant gaan voor installatietraining |
| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Output van HDPE | 200Kg/h |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Verwerkt plastiek | PE, HUISDIER, PP, HDPE, PVC |