| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Schroef het Verwarmen Capaciteit | 5-6 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 300L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 pc/h |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Fles Volume ((ml) | 5000ml |
|---|---|
| Max. Fleshoogte (mm) | 400 mm |
| Automatisering | Automatisering |
| Marketingtype | Nieuw product 2020 |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 5-6 kW |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. productvolume | 150 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 380 mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Aantal schroefverwarmingszones | 6 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| De arbeidsvraag | exploitant 1~2 |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |