| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Model-NR. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Handelsmerk | Dawson |
| ModelNo. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Productvolume | 900 liter |
| Toonzaal LocationSize | Filippijnen |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Gewicht (t) | 65 |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| De Daadwerkelijke Injectiehoeveelheid (PS) | 225g (ps)/8Oz |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Schroefl/d Verhouding | 20.5:1 |
| Geschikt materiaal | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Op |
|---|---|
| Maximaal volume | 200 ml/500 ml |
| Productiecapaciteit | 2000~2500 stuks/uur |
| Afmeting | 4.09x3.68x2.57(M) |
| Gewicht | 8.2t |
| Max. Productvolume | 12L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | DSB80-12L |
| HS CODE | 8477301000 |
| Specificatie | DSB80-12L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 12L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| HS CODE | 8477301000 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| HS CODE | 8477301000 |