| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Parison Control systeem | M00G 200 punten |
|---|---|
| Microcomputerbesturingssysteem | WISETECH |
| Temperatuurregelaar | WISETECH |
| Hulprelais | Omron |
| Contactor | Schneider |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| HS Code | 8477301000 |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Specificatie | ABLB90-30L |
|---|---|
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Specificatie | ABLB90-30L |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Levertijd | 45-60 het werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ISBM |
| Certificering | CE |
| Levertijd | 40-65 het werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | DAWSON |
| Certificering | CE |