| Machine appearance color | Customizable |
|---|---|
| Logo customized | Yes |
| Samples provided | Provide bottle sample after mold test for confirmation |
| Manpower required | 1~2 Operator |
| Engineer service | Engineers can go to customer's factory for installation training |
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gepersonaliseerd logo | - Ja, dat klopt. |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
| Mankracht vereist | exploitant 1~2 |
| ingenieursdienst | Ingenieurs kunnen naar de fabriek van de klant gaan voor installatietraining |
| Automatisering | Volledige Automatisch |
|---|---|
| De kleur van de machineverschijning | Klantgericht |
| Aangepast embleem | Ja |
| Machinetest | De machine zal test alvorens te verschepen zijn |
| Vereiste arbeidskrachten | 1 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, motor, pomp, tandwiel, PLC, drukvat, motor, versnellingsbak |
| Sollicitatie | Plastic modellen, watervaten, koelbox |
| Motor | Servomotor |
| Productnaam | Blaasmachine voor PET-flessen |
| Voltage | Gespecificeerde klant |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Output | 600BPH |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |
| Output | 800bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| Voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500kg |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| De Daadwerkelijke Injectiehoeveelheid (PS) | 225g (ps)/8Oz |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Schroefl/d Verhouding | 20.5:1 |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, PC, PE/PP |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |