| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Max.Bottle Hoogte (mm) | 330 mm |
| Max.Bottle Diameter (mm) | 100 mm |
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
|---|---|
| automatisch | Volledig Automatisch |
| De technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| langs gecontroleerd | PLC |
| Het vormen het Sluiten en het Openen Cilinder | FESTO |
| Sollicitatie | Drankfles, oliefles |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Technische Dienst | 24 uur/365 dagen online |
| Gecontroleerd door | PLC |
| Vormen van sluit- en openingscilinder | Festo |
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
|---|---|
| automatisch | Volledig Automatisch |
| De technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| langs gecontroleerd | PLC |
| Het vormen het Sluiten en het Openen Cilinder | FESTO |
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
|---|---|
| automatisch | Volledig Automatisch |
| De technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| langs gecontroleerd | PLC |
| Het vormen het Sluiten en het Openen Cilinder | FESTO |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| merk | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32PCS |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Kleur van het apparaat | aanpasbaar |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
| Mankracht vereist | exploitant 1~2 |
| ingenieursdienst | Ingenieurs kunnen naar de fabriek van de klant gaan voor installatietraining |
| Hulpapparatuur | We helpen klanten bij het kopen van bekende merk hulpmachines |
| Kleur van het apparaat | aanpasbaar |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
| Mankracht vereist | exploitant 1~2 |
| ingenieursdienst | Ingenieurs kunnen naar de fabriek van de klant gaan voor installatietraining |
| Hulpapparatuur | We helpen klanten bij het kopen van bekende merk hulpmachines |
| Theoretische output | 500~1800 |
|---|---|
| Volume | 5.0~20 |
| Max. hoogte | 360~550 |
| Max. Diameter | 105~300 |
| Aantal Holten | 1~4 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |