| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
| Merknaam | Dawson |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Schroefdiameter | 40 mm |
|---|---|
| Schroef L/D verhouding | 20.5:1 |
| Schroefsnelheid | 0-190 rpm |
| Theoretische injectiecapaciteit | 238 cm3 |
| Injectiedruk | 174 Mpa |
| Toepassing | Kosmetische fles, medisch, pesticiden |
|---|---|
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| Naam | Automatische Blazende Machine, Hete de Injectieslag van de Verkoop Automatische Plastic Fles het Vor |
| Productnaam | Multi-layer benedenwaartse plastic de slag van de flesseninjectie het vormen machine |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, PVC |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| De kleur van de machineverschijning | klantgericht |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Volledige productielijn | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Toepassing | Medische fles, schoonheidsmiddel |
| Voltage | 380V, 380V/50HZ, 220/380V, 220V/380V/415V/460V. |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, Kleuterschoolbed |