| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroef diameter | 75mm |
| Gegarandeerde tijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Parison Control systeem | M00G 200 punten |
|---|---|
| Microcomputerbesturingssysteem | WISETECH |
| Temperatuurregelaar | WISETECH |
| Hulprelais | Omron |
| Contactor | Schneider |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Merknaam | Dawson |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
| Merknaam | Dawson |
| Geschikt materiaal | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Op |
|---|---|
| Maximaal volume | 200 ml/500 ml |
| Productiecapaciteit | 2000~2500 stuks/uur |
| Afmeting | 4.09x3.68x2.57(M) |
| Gewicht | 8.2t |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Output (kg/u) | 320 Kg/u |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Vormholte | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
|---|---|
| Snijkanten | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
| insnoeringsplaat | JAPAN materiële DC53 |
| Thermische behandeling aan | HRC62 |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |