| Machine type | Extrusion blow moulding machine |
|---|---|
| Suitable product | 10L 20L 25L 30L HDPE Jerry Can and plastic drums |
| Type snijkop | Accumulatortype matrijzenhoofd |
| Matrijzen hoofdvolume | 3.5L |
| Parison control | Equipped, wisetech, or Xunjie or MOOG brand |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Automatisch | ja |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar, 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE, PVC |
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
|---|---|
| Max. productvolume | 250L |
| machinetype | Slag het Vormen Machine |
| Slag het Vormen de Diameter van de Machineschroef | 100mm |
| Het vastklemmen kracht | 780kn |
| Modelleer nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5L |
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Naam | Uitdrijvingsslag het Vormen Machine |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Max. productvolume | 30L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Specificatie | ABLB90-30L |
|---|---|
| Naam | Jerry Can Blow Molding Machine |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |