| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Voorwaarde | nieuw |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| automatisering | automatisch |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPA |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 5L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB70II |