| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Drukvat, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Output (kg/u) | 35 kg/u |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 2 m ³ /min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Luchtdruk (MPa) | 0.8MPa |
|---|---|
| Output (kg/u) | 50 kg/u |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 11 kW |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 0,5 M ³ /Min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 120mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Enkel |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Toonzaalplaats | niets |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Blaasvormtype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Showroom Locatie | Geen |
| Waterstroom | 100l/min |
| Specificatie | ABLB90-30L |
|---|---|
| Naam | Jerry Can Blow Molding Machine |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |