| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Blaasvormtype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Showroom Locatie | Geen |
| Waterstroom | 100l/min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Automatisch | ja |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar, 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE, PVC |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Toonzaalplaats | niets |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PE, PP, PVC, PETG, ABS, EAV |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Specificatie | ABLB90-30L |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 5-6 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Schroef het Verwarmen Capaciteit | 5-6 kW |